دیپلم کاردانش

با هدف گذاری در زندگی خود به موفقیت برسید

اگر به هر دلیل موفق به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش نشده اید اصلا جای نگرانی نیست ما در این مطلب سعی داریم به شما بگوییم چگونه میتوانید با کمترین هزینه و زمان موفق دریافت دیپلم بزرگسالان شوید این مطالب برای افرادی که تمایل  به اخذ دیپلم مجدد دارند و یا دیپلم ردی هستند نیز مناسب می باشد .

دیپلم مجدد چیست؟

به افرادی که دارای دیپلم رسمی آموزش و پرورش هستند چه در شاخه نظری ،فنی و حرفه ای و کاردانش و تمایل دارند مجددا برای حداقل بار دوم دیپلم رسمی آموزش و پرورش دریافت کنند دیپلم مجدد میگویند.

به عنوان مثال شما در شاخه نظری موفق به دریافت دیپلم ریاضی یا تجربی  شدید و تمایل دارید دیپلم کامپیوتر در شاخه کاردانش دریافت کنید دیپلم مجدد میگویند.

دیپلم ردی چیست؟

به افرادی که به هر دلیل موفق به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش نشده اند و بخشی از دروس آنها در مقاطع پایین تر به پایان نرسیده است دیپلم ردی می گویند .

به عنوان مثال شما در سال اول یا دوم دبیرستان و یا سال آخر راهنمایی موفق نشده اید دروس خود را به پایان برسانید و در آزمون نمره کافی را بدست نیاورده اید دیپلم ردی می گویند.

مرکز مهارت آموزی تراشه تصویر  بستری آسان و راحتی برای افرادی که هنوز موفق به دریافت دیپلم نگردیده اند را مهیا نموده است. گرفتن مدرک در زندگی اجتماعی ما تاثیر بسزایی دارد از جمله:

  1. برای افرادی که مشغول کار در ادارات دولتی و شرکت های خصوصی هستند با مدرک دیپلم شغل خود را ارتقاء می بخشند.

  2. برای افراد جویای کار میتوانند از مهارت دیپلم خود استفاده نمایند و برای خود شغل ایجاد کنند.

  3. برای افراد که درحال باز نشستگی هستند برای اضافه شدن پایه حقوقی خودتاثیر بسزایی دارد

  4. برای افراد علاقه مند به ادامه تحصیل ، با اخذ مدرک دیپلم برای کسانی که میخواهند وارد دانشگاه بشوند و ادامه تحصیل بدهند.

  5. برای افراد که قصد استخدام در ادارات دولتی دارند حداقل ترین مدرک دیپلم می باشد .

  6. کسانی که به دنبال پروانه کسب می باشند مدرک دیپلم حائز اهمیت می باشد.